Jak darovat

Možná jste rodič žáka školy a chcete podpořit projekty, jejichž cílem je kvalitnější vybavení školy či přímo vaší třídy, vzdělávání učitelů, kteří se potom mohou lépe věnovat dětem. 

Možná Vám přijde jako dobrý nápad investovat do něčeho, co přerůstá Váš život a má celospolečenský dopad. Waldorfští učitelé jsou připravováni do výuky tak, aby do třídy každé ráno vstupovali s myšlenkou na to, že právě v jejich třídě je možná budoucí lékař, který bude zachraňovat životy. Vědec, který posune lidstvo kupředu. Nebo pekař, který Vám a spoustě dalších lidí každé ráno udělá radost svým úsměvem, když si od něj kupujete loupák na snídani. Podpořit místo, kde dávají prostor růstu takového potenciálu přece stojí za to!

Jak pomoci

Nejjednodušší a nejvítanější je pomoc finanční. Ve spolupráci se školou jsme vybrali několik projektů, které budeme v tomto školním roce podporovat především. Pomoci nám může pravidelná částka, kterou nás budete podporovat zřízením trvalého příkazu, stejně jako jednorázový příspěvek na náš účet. Každá koruna z vašich darů bude použita ve prospěch školy a školky.

číslo účtu: 1947332002/5500

Pokud chcete svůj dar věnovat na konkrétní projekt, prosím použijte příslušný variabliní symbol.

Přehled projektů:

  • Lavice pro druhý stupeň – VS: 110
  • Pomoc waldorfským školám na Ukrajině – VS:1991
  • Vzdělávání učitelů cizích jazyků – VS: 101
  • Podpora neakreditovaných kurzů pro učitele – VS: 102
  • Návštěvy zahraničních lektorů – VS: 103

Pokud potřebujete Darovací smlouvu (Smlouvu o daru), kontaktujte nás prosím.

Na váš dar vám můžeme vystavit darovací smlouvu či potvrzení o daru pro daňové účely. V takovém případě prosím vyplňte tento formulář a na konci roku obdržíte potvrzení o daru pro daňové účely. Vámi zaslané údaje budou zpracovány dle platných zákonů ČR.